O mnie

WITAJ NA MOIM BLOGU!

Jest mi niezmiernie miło, że mogę gościć Cię na moim małym kawału miejsca w sieci. W kilku słowach poniżej opowiem Ci nieco o sobie, jaki jest cel mojego bycia tutaj, jaką wartość dodaną otrzymasz zaglądając na niniejszy blog oraz co będziemy mogli zrobić wspólnie, by poprawić jakość naszego życia.


KILKA SŁÓW O MNIE

Nazywam się Sylwia Szutko. Mam 22 lata i mieszkam w Warszawie – są to podstawowe informacje na mój temat, z których tą szczególną dla Ciebie będzie jedynie ta, jak się nazywam. Mów mi Sylwia, tak po prostu 🙂

To, co mnie charakteryzuje to serce pełne marzeń, głowa pełna planów oraz ręce i nogi w ciągłej gotowości do nowych działań oraz pracy. Uwielbiam dążyć do perfekcji, chociaż czasem daje mi ona nieźle w kość i rozkłada na łopatki, ale mimo to i tak nie przestaję robić czegoś i działać w ten sposób, by wyszło jak najlepiej i ponadprzeciętnie. W każdą pracę wkładam 100 % siebie i swojego zaangażowana.

Ciągle pragnę czegoś nowego. Ciągle szukam, inspiruję siebie do lepszego życia i pragnę inspirować również Ciebie.Wiem, po co żyję i do czego zostałam powołana, a na tym blogu chcę, abyś Ty również mogła odkryć to, po co żyjesz i do czego zostałaś powołana.

Jestem studentką Prawa oraz Administracji. Wiedza jest dla mnie kluczem poznania wszystkiego, również życia. Jestem przyszłą prawniczką, teraźniejszą blogerką, chcącą odmienić życie tysiąca ludzi na ziemi.

Moje życie można określić mianem:

trwaj marzenie, jesteś piękne„.


CO TUTAJ ZNAJDZIESZ?

Niech nazwa mojego bloga Cię nie zmyli, bowiem spotkasz się tutaj nie tylko z inspiracjami modowymi,  stylizacjami i nowinkami ze świata mody. Pragnę przekazać Ci coś więcej. Pewną treść, która będzie Ci pomocna w dążeniu do wspaniałego życia, które momentami jest strasznie trudne, ale z wiarą i ufnością podniosę Cię na duchu i zainspiruję do tego, że warto walczyć o siebie i swoje marzenia.

Co otrzymasz zaglądając tutaj? 

 • dawkę pozytywnej energii, która jest promykiem nadziei i siłą w walce o lepsze jutro;
 • porady w budowaniu własnego, indywidualnego stylu;
 • inspiracje modowe;
 • najmodniejsze trendy ze świata mody, które z łatwością Ty również będziesz mogła nabyć i powiększyć swoją szafę o nowości danego sezonu;
 • skuteczne narzędzia służące do polepszania jakości Twojego życia;
 • sposoby na osiągnięcie sukcesu;
 • odkryjesz niesamowitą potęgę podświadomości i nauczyć się żyć w zgodzie ze sobą: swoimi pragnieniami, swoim ciałem oraz duszą;
 • porady z zakresu urody oraz makijażu – pokażę Ci, jak prawidłowo wykonywać makijaż, co powinnaś o nim wiedzieć, jakie kosmetyki są warte swojej ceny oraz perełki z niższej półki cenowej.

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Jeżeli potrzebujesz:

 1. pomocy, doradztwa, konsultacji z zakresu Mody oraz własnego stylu;
 2. motywacji, odnalezienia sensu w życiu bądź ruszenia ze swoim życiem na przód;
 3. porady prawnej w drobnej sprawie*;
 4. konsultacji biznesowej oraz doradztwa w zakresie stworzenia marki osobistej*;

JESTEM DO TWOJEJ DYSPOZYCJI.

Skontaktuj się ze mną i razem sprawi, że coś, co do tej pory wydawało się niemożliwe – uda się.

KONTAKT: kontakt@fashionhero.pl

(*Te punkty nie są stricte przedmiotem niniejszego bloga, jednakże zajmuję się nimi na co dzień i w miarę swoich możliwości jestem w stanie Ci doradzić bądź sprawić, że znajdziesz rozwiązanie wskakując sposób).