OBUDŹ SWÓJ STYL! – warsztaty budowania indywidualnego stylu

stylu

Kochani, DZIEJE SIĘ! Tego jeszcze nie było! We współpracy z Ewą Jurczak (Psychologia Stylu) mam zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, warsztaty „OBUDŹ SWÓJ STYL”, czyli budowanie własnego, indywidualnego stylu. Jest to cykl 8 spotkań podczas których dowiecie się, w jaki sposób budować swój indywidualny wizerunek, który jest zgodny z Waszą osobowością i charakterem.

stylu


OBUDŹ SWÓJ STYL!
Cykl warsztatów budowania indywidualnego stylu

WSTĘP

Każdy z nas zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że to jak wyglądamy, ma ogromny wpływ na nasze życie. Nasz wygląd wpływa na poczucie naszej wartości, na relacje z innymi ludźmi i na to, jak postrzegają nas inni. Według naukowców już po 11 sekundach kontaktu z drugą osobą mamy wstępną opinię na temat tej osoby.

To, co widzisz patrząc w lustro
ma gigantyczny wpływ na to,
jak wygląda Twoje życie.

Nasz humor, motywacja, nastawienie do działania zależy w dużej mierze od tego, jak czujemy się ze sobą i czy się sobie podobamy. Zapewne wiesz, że nie ma lepszego i bardziej motywującego rozpoczęcia dnia jak spojrzeć w lustro i pomyśleć „Wyglądam i jestem piękna! To będzie piękny dzień!”.


KORZYŚCI

Znajomość siebie, swojego stylu jest ogromnie ważna, dlatego właśnie powstał cykl 8 spotkań, warsztatów, na których:

 1. Zbudujesz niepowtarzalny styl, który będzie pasował do nie tylko do Twojej urody, ale przede wszystkim do Twojego stylu bycia i życia;
 2. Nauczysz się, w jaki sposób budować garderobę by była spójna i wszystko do siebie pasowało, a docelowo stała się garderobą kapsułową.
 3. Zaoszczędzisz w ten sposób miejsce w szafie i czas spędzany rano na zastanawianiu się, w co się ubrać.
 4.  Dowiesz się, jak dobierać ubrania do siebie by manipulować złudzeniem optycznym i uzyskać taki wygląd, o jakim zawsze marzyłaś.
 5. Odnajdziesz swoją paletę kolorów, która nie tylko będzie pasować do Twojej urody według analizy kolorystycznej, ale przede wszystkim Ty się będziesz w niej dobrze czuć!
 6. Nauczysz się, jak działa psychologia koloru, by móc wpływać nimi na swoje wnętrze oraz otoczenie.
 7. Dowiesz się, czym jest psychologia mody i w jaki sposób wykorzystywać jej możliwości, aby czuć się ze sobą doskonale, wyglądać olśniewająco i przede wszystkim otworzyć się na zmiany, które przyniesie Ci teraz życie!
 8. Nauczysz się w jaki sposób się ubierać, by zwiększać swoją produktywność w pracy, poprawiać sobie humor czy wywrzeć na kimś wrażenie.

Podczas tych 8 spotkań zdobędziesz cenną wiedzę, której nie znajdziesz w żadnym modowym poradniku!

 Na bazie projektu Psychologii Stylu zbudujesz zupełnie unikatową całość. Poznasz siebie. Będzie to kolejny krok w Twoim życiu do tego, by stać się świadomą, kochającą siebie, znającą swój styl osobą. Gwarantuję Ci, że odbije się to pozytywnie na Twoim życiu i być może zaowocuje wielką zmianą w Twoim życiu. 🌸


PROGRAM SPOTKAŃ

SPOTKANIE 1
„Psychologia w szafie”

✔ Czym jest psychologia mody? Jak wykorzystać jej możliwości?
✔ Dowiecie się jak mechanizmy psychologiczne działają w waszej szafie i jak to się przekłada na wszystkie inne aspekty waszego życia.
✔ Dowiecie się czym jest złudzenie optyczne i jak zwalczyć skrzywiony obraz siebie. Porozmawiamy także o poszczególnych etapach budowania swojego indywidualnego stylu, a także o tym dlaczego metamorfoza nie działa.

SPOTKANIE 2 
„Kształt“

✔ Jak pracować złudzeniem optycznym, by modelować sylwetkę?
✔ W jaki sposób zapanować nad lustrem by pokazywało nam to, co chcemy zobaczyć?
✔ Na drugim spotkaniu rozłożymy na czynniki pierwsze Waszą sylwetkę i świadomość ciała. Zarówno tą faktyczną jak i tą, którą widzicie w lustrze. Obie natomiast nauczymy się modelować dzięki złudzeniu optycznemu i wyrównywaniu proporcji ciała.
✔ Dowiecie się w jaki sposób sprawiać wrażenie wyższych, szczuplejszych albo z bardziej krągłymi kształtami niż macie. Analiza sylwetki nie będzie już miała przed Wami tajemnic po tym spotkaniu!

Spotkanie 3
 „Kolor” 

✔ Jakie kolory pasują do Twojej urody? Jakie kolory pasują do Twojego życia i osobowości?
✔ Na trzecim spotkaniu przeprowadzimy dwie analizy kolorystyczne. Pierwsza będzie typową analizą kolorystyczną Waszego typu urody. Dzięki niej dowiecie się, jakie kolory ubrań sprawiają, że wyglądacie, jak po urlopie, wasza skóra nabiera koloru, oczy są bardziej wyraziste a włosy nabierają głębi. Druga analiza kolorystyczna pomoże Wam dopełnić tą kolorystykę pod kątem Waszej osobowości i stylu życia. Dowiecie się, jakie kolory wybierać w określonych sytuacjach życiowych by wspomagać swoje działania.
✔ Dowiecie się, w jaki sposób kolorem wyzwolić w swoich mózgach produkcję dopaminy odpowiedzialnej za poczucie szczęścia! Psychologia koloru stanie się Waszym codziennym sprzymierzeńcem!

Spotkanie 4 
„Twój indywidualny styl”

✔ Czy wiesz jak odnaleźć się w gąszczu trendów i modowych inspiracji? Jak odnaleźć to, co pasuje do Ciebie, wyraża Twoją osobowość i charakter?
✔ Na czwartym spotkaniu dowiecie się, jak zrobić pierwszy krok w poszukiwaniu swojego indywidualnego stylu. Przy drugim kroku uczulę Was, jak nie wpaść w uzależnienie od trendów, gdy już jesteście w środku tych poszukiwań. A trzeci krok to już moja tajemnica, którą dowiecie się na spotkaniu.

ZRÓB W ŻYCIU COŚ DLA SIEBIE

Spotkanie 5 
„Szafa”

✔ Jak budować szafę kapsułową? Jak zestawiać ze sobą ubrania? Jak posegregować rzeczy, by czas spędzony rano przed szafą ograniczyć do minimum?
✔ Spotkanie piąte, będzie zebraniem w całość wielu informacji i zadań, które będziemy wykonywać wcześniej. Na tym spotkaniu dowiecie się, jak zrobić remanent w swojej szafie, by zostały w niej tylko te ubrania, które powinny.
✔ Nauczycie się, jak rozpoznawać ubrania, którym warto dawać kolejną szansę i jak je ze sobą zestawiać, by tworzyły harmonijną całość. Przeanalizujemy wszystkie triki i sposoby na budowanie szafy kapsułowej. Działania związane z budowaniem szafy będziemy prowadzić stopniowo przez cały czas trwania warsztatów.

Spotkanie 6
„Szafa”

Ciąg dalszy… 🙂

Spotkanie 7 
„Zakupowe Tips & Tricks"

✔ Jak przygotować się do zakupów? Jak rozsądnie kupować podczas przecen?
✔ Na siódmym spotkaniu dowiecie się, czym jest zasada 3/5 podczas zakupów. W jaki sposób nie dać się nabrać na przecenach a jednocześnie z nich skorzystać.
✔ W jaki sposób przygotować siebie i swoją szafę do zakupów, by nowe rzeczy ją uzupełniły i nie wylądowały w sekcji „znowu nietrafione”. Po tym spotkaniu wyprawa na zakupy będzie czystą przyjemnością, a nawet lustra w przymierzalni Was nie zwiodą!

Spotkanie 8 
Podsumowanie

✔ Na ostatnim spotkaniu podsumujemy wszystkie najważniejsze aspekty, jakie zostały poruszone podczas warsztatów.
✔ Porozmawiamy o tym, co się zmieniło w naszych szafach i jak to wpłynęło na nas i nasze życie. Wspólnie opracujemy dalszy plan rozwoju naszego stylu. W miłej przyjacielskiej atmosferze porozmawiamy sobie o świecie mody, ubraniach i psychologii. Na do widzenia będzie mała niespodzianka 😉


O PROWADZĄCEJ

Warsztaty budowania swojego indywidualnego stylu poprowadzi psycholog-stylista Ewa Jurczak. Ewa jest założycielką projektu Psychologia Stylu.

Więcej o Ewie znajdziesz na jej osobistej stronie internetowej poświęconej Psychologii Stylu – https://psychologiastylu.com/  oraz na Fanpage’u na Facebook’uPsychologia Stylu.

stylu


GDZIE I KIEDY

CZAS: pierwsze warsztaty rozpoczynają się 15 lipca!

MIEJSCE: Warszawa, Pracownia Terapeutyczna, ul. Wejnerta 17 a

stylu

 


KOSZT

CENA: 49zł/ spotkanie

PROMOCJA!!! Przy płatności z góry za cały cykl zajęć płacisz zamiast 392 zł 👉 292 złZaoszczędzisz w ten sposób 100 zł, które możesz przeznaczyć na swój dalszy rozwój i kształtowanie siebie.

Pamiętaj, że:

Najlepszą inwestycją w życiu jest INWESTYCJA W SIEBIE.


ZAPISY

Czy jesteś gotowa na rewolucję w swoim życiu, która rozpocznie się w Twojej szafie? Tak rewolucję, bo bez względu na to, czy potrzebujesz jedynie doszlifować swój look przed nowym sezonem, czy czujesz wewnętrzną potrzebę zmiany swojego wyglądu diametralnie, to każdy z tych ruchów pociągnie za sobą wiele pozytywnych zmian na wszystkich innych frontach Twojego życia! 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! 👉  600 960 462


KONTAKT

Jeżeli masz jakieś pytanie, zadzwoń bezpośrednio pod numer 600 960 462. 

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie http://pratera.pl/obudz-swoj-styl,138,pl.html.

Zachęcam również do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u i zaproszenia znajomych do wzięcia udziału w warsztatach – KLIK.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Wskakuj tutaj, jeżeli chcesz być na bieżąco:

Myślę, że poniższe wpisy również mogą Cię zainteresować:

 1. PROJEKT SZCZĘŚLIWE ŻYCIE | Etap 1: pożegnanie z przeszłością
 2. Jak zawsze wyglądać dobrze? | SEKRETY DOSKONAŁEGO WYGLĄDU;
 3. 7 pytań, które odmienią Twoje życie | PASJA I POWOŁANIE;
 4. Ciężka PRACA a SUKCES | motywacja;
 5. 5 sposobów, jak nauczyć się wstawać rano.

Komentarze: 10

 1. Bardzo fajne warsztaty 🙂 Zgadzam się, że najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie 😉

 2. super coś dla mnie. Mój styl jest… w sumie to go nie ma 🙂 jednak za daleko, ale może kiedyś 🙂

 3. Ciekawe wydarzenie, mam wrażenie, że nie jedna z kobiet na tym skorzysta

 4. Ciekawie byłoby przeczytać opinie uczestniczek po skończonym cyklu szkoleń. Czy możliwym jest nauczenie kogoś jego własnego stylu? Oto jest pytanie.

  1. Drobne wyjaśnienie – warsztaty nie mają kogoś „nauczyć” jego stylu. Każdy z nas ma swój styl, a warsztaty mają na celu pomoc w jego obudzeniu w nas, wydobyciu na zewnątrz, by czuć się i wyglądać pięknie, nie mieć zaniżonej oceny i nie patrzeć na siebie krytycznie przed lustrem 🙂
   Pozdrawiam,
   Sylwia 🙂

 5. mega czekam aż przyjedziecie z tym do Wrocławia:)

 6. alexanderkowo.pl says: Odpowiedz

  W Lublinie nie planujecie?

  1. Kto wie, może jeszcze kiedyś zawitamy do Lublina 🙂 Na chwilę obecną tylko w Warszawie organizujemy 😉

 7. Nie myślałam i nie myślę o tym, ale wygląda na bardzo interesujące.

 8. Musze się kiedyś wybrać, jak znajdeę w Poznaniu takie warsztaty. tematyka wydaje mi się trafna.

Dodaj komentarz