7 pytań, które odmienią Twoje życie | PASJA I POWOŁANIE

7 oytań, które odmienią twoje życie pasja i powołanie

Witajcie Kochani, chciałabym przedstawić Wam 7 pytań, które odmienią Wasze życie. Dzięki nim odkryjecie swoją pasję i powołanie, jeżeli tylko sumiennie przysiądziecie do tego zadania, odpowiednio się przygotujecie, szczerze odpowiecie na każde pytanie oraz wyciągniecie wnioski i pozwolicie sami sobie na to, by Wasze życie faktycznie się odmieniło!

Dzisiejszy wpis jest kolejnym wpisem, który piszę z własnego doświadczenia. Ja dzięki tym pytaniom odnalazłam swoją pasję i powołanie. Mimo że nie wszystko wygląda tak, jakbym chciała i wiele rzeczy chciałabym jeszcze osiągnąć w swoim życiu, to wiem, że jestem na właściwej drodze, gdyż każdego dnia ROBIĘ TO, CO KOCHAM.


Aby Twoje życie rzeczywiście się odmieniło, musisz odpowiednio się przygotować, a pomocne będę Ci w tym następujące punkty:

1. CZAS

Znajdź 30 minut wolnego czasu, by odpowiedzieć na spokojnie na zadane pytania. Zadbaj również o to, abyś był wypoczęty i pełen energii do działania. Dzięki temu z ogromnym entuzjazmem i zapałem podejdziesz do tego, by faktycznie pozwolić sobie na zmianę swojego życia.

2. NOTES

Zapisuj odpowiedzi w notesieW myślach to nie to samo! Jeżeli zapiszesz wszystkie odpowiedzi, łatwiej będzie Ci później wyciągnąć wnioski, następnego ranka, za miesiąc, za pół roku znowu przyjrzeć się swoim odpowiedziom i przeanalizować to, czy jesteś na właściwej drodze swojego życia.
UWAGA: Po każdej odpowiedzi zostaw 3 linijki wolne, by później móc dopisać dodatkowe odpowiedzi, które zrodzą się w trakcie analizy

3. ANALIZA

Jak już odpowiesz na wszystkie pytania, przyjdzie pora na ich przeanalizowanie. Przeczytaj uważnie jeszcze raz wszystkie pytania wraz ze swoimi odpowiedziami, zwróć uwagę na szczególne punkty, przede wszystkim te, które pojawiają się kilka razy. Otwórz swoje serce jeszcze bardziej i dopisz wszystko, co przychodzi Ci do głowy, a czego być może się boisz, nie jesteś pewien, czy jesteś wystarczająco dobry, by czegoś dokonać. Zapisuj wszystko. Odgoń wszelkie negatywne myśli, że czegoś nie potrafisz, nie umiesz bądź nie możesz. Zastąp je POZYTYWNYMI SFORMUŁOWANIAMI. Podnieś swoje ambicje, poprzeczkę swoje życia o 30% w górę i ponownie dopisz w puste miejsca odpowiedzi, które są zakorzenione głęboko w Tobie. 

4. PODSUMOWANIE

Wysnuj wnioski, zapisz je i przejdź do kolejnego punktu.

5. WPROWADZENIE W ŻYCIE

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIE Z NAJWAŻNIEJSZYCH!!!
Jak odkryjesz już to, co jest Twoją pasją i powołaniem, nie pozwól nikomu i niczemu stanąć na drodze do tego, byś nie mógł ich zrealizować! Swojego wewnętrznego wroga i demotywatora mówiącego po ciuchu: „To nie dla Ciebie…”, schowaj głęboko do szafy i zamknij na pięć spustów.

DZIAŁAJ!!! ŻYCIE MASZ TYLKO JEDNO.

Fashion Hero powołanie


7 pytań, które odmienią Twoje życie
PASJA I POWOŁANIE

PYTANIE NR 1.

Do czego zostałem stworzony?

PYTANIE NR 2.

W czym jestem dobry i co wychodzi mi najlepiej?

PYTANIE NR 3.

Z jakich osiągnięć, które dokonałem do tej pory, jestem najbardziej dumny?

PYTANIE NR 4.

Co daje mi radość i szczęście?

PYTANIE NR 5.

Co daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia?

PYTANIE NR 6.

Jak mogę to pogłębiać?

PYTANIE NR 7.

Jak mogę na tym zarabiać? (nie dotyczy powołania miłości, rzecz jasna, gdyż miłość to bezinteresowny dar z siebie 😀 )


MOJE ŚWIADECTWO

Był dzień 23 sierpnia 2016 roku, kiedy wzięłam do ręki swój pamiętnik i zastanawiałam się, jak mam dojść do tego, co chcę robić dalej w życiu. Postanowiłam zadać sobie właśnie te wszystkie wyżej wymienione pytania. Spędziłam połowę wieczoru nad tym, by wsłuchać się w siebie i szczerze na nie odpowiedzieć, biorąc pod uwagę dwa aspekty:

 1. Praca;
 2. Dom i rodzina.

Wynika to z tego, że nie chciałam całkowicie postawić swojego życia na karierę zawodową, pracę oraz zdobywanie tytułów naukowych i mieć całkowicie z boku rodzinę, miłość, domowe ciepło. Bądź na odwrót. W swoim życiu chcę zachować równowagę między jednym a drugim.

Równo 11 dni później, 3 września 2016 roku założyłam Fanpage na Facebook’u Fashion.Hero. W listopadzie powstał blog i tym sposobem z dnia na dzień realizuję siebie, swoje plany, zamiary oraz cele. 

fashion Hero powołanie

Fashion Hero powołanie

                            Zdjęcia wykonano w Białej Podlaskiej. 
                Gorące pozdrowienia i uściski dla wszystkich mieszkańców! 🙂

DOŁĄCZ DO GRONA OBSERWATORÓW!

Wskakuj tutaj, jeżeli chcesz być na bieżąco:

Myślę, że poniższe wpisy również mogę Ci się spodobać:

 1. PEREŁKI LUTEGO;
 2. Najmodniejsze BUTY wiosna-lato 2017 | moda;
 3. Trendy wiosna-lato 2017 | moda;
 4. 5 sposobów, jak nauczyć się wstawać rano;
 5. 20 pozytywnych nawyków, które odmienią Twoje życie.

Komentarze: 17

 1. Przez pierwsze sześć pytań przeleciałem jak burza. Na siódmym – utknąłem 🙂 Jest najtrudniejsze.
  PS. To na pewno jest blog modowy? Z takimi świetnymi, mądrymi tekstami? :))

  1. Bo to jest blog modowy inny niż wszystkie! 😀 Zawierający porządną dawkę Inspiracji oraz Motywacji w połączeniu z Pięknem oraz Modą! 😉

   1. Właśnie widzę, że jest zupełnie inny (na duży plus 🙂

 2. Najtrudniej jest siebie zmotywować, przekonać i zacząć zmiany wprowadzać w życie. Ale trzeba i warto, jeśli człowiek dąży do szczęścia i spełnienia. Pozdrawiam ciepło 😊

  1. Racja, pierwszy krok zawsze jest najtrudniejszy, jednakże tak jak wspominałaś – WARTO! 🙂

 3. Taka chwila zatrzymania i autorefleksji jest strasznie ważna i warto ją sobie serwować raz na jakiś czas 😉
  A odpowiedzi zapisywać i do nich wracać, sprawdzając, czy nam się w głowie nie pozmieniało , i czy aby na pewno stosujemy się do naszych postanowień (:
  Fajny tekst, takich nigdy za wiele !
  Pozdrawiam !

 4. Bardzo fajna lista! Postaram się w ten weekend znaleźć chwilę, aby sobie na te pytania odpowiedzieć – na pewno wymagają dużego namysłu i refleksji. Pozdrawiam!

 5. Fajnie, ze łączysz różne pasje na swoim blogu. Trochę pozytywnej energii przyda się każdemu. Widać, ze lubisz to co robisz:) Życzę wszystkiego dobrego:)

  1. Witaj Renato,
   Dziękuję za miłe słowa, ciesze się, że da się uchwycić nutkę pozytywnej energii i wartości, które chcę przekazywać tutaj na blogu 🙂
   Ślę moc buziaków! Dzięki, że jesteś! 🙂

 6. Wychodzi na to, ze powinnam zarabiac na pisaniu bloga ;p

  1. Nic nie stoi na przeszkodzie 😀
   Wiem, że dasz radę, tylko zacznij! Powodzenia! 🙂

 7. Bardzo lubię do Ciebie wracać. Tryskasz tak pozytywną energią, że nie mogę się nadziwić. Na zdjęcia też nie mogę się napatrzeć. Swoją pasję i powołanie odkryłam niestety ciut za późno, aniżeli bym sobie tego życzyła, ale udało się. Myślę, że z Twoim pomysłem na szukanie odpowiedzi na zadane pytania byłoby mi znacznie łatwiej. Pozdrawiam ciepło.

  1. DZIĘKUJĘ! ❤
   Ważne jednak jest to, że w ogóle ją odkryłaś, niektórzy niestety do końca swoich dni nie mogli odnaleźć tego, co im w duszy grało i wyłapać tej pasji, która gdzieś w środku w nich się tliła… Nie ma znaczenie, czy wcześnie, czy późno – ważne, żeby wiedzieć, gdzie jest nasze właściwe miejsce na ziemi 🙂
   Ściskam!

 8. Proste i skuteczne. A nawet – bardzo skuteczne. Świetna metoda „poskładania się” i uporządkowania. Wprowadzenie wniosków w życie to nieco inna bajka i trudniejszy temat, ale gdy od początku wiadomo, czego się trzymać…

  1. A nawet bardzo trudny temat! Jak widać mi on również zajął chwilę czasu, ważne jest by jednak ze spokojem i na spokojnie do tego podchodzić, nie być w gorącej wodzie kąpanym i nie szukać na siłę pomysłu na siebie, a każdego dnia zastanawiać się nad sobą i swoim życiem. Odpowiadać sobie na pytanie: „Dokąd zmierzam?”, „Gdzie mnie potrzebują?” oraz „Co kocham robić i jak mogę to pogłębiać?”. Wtedy chcąc nie chcąc odkryjemy naszą pasję i powołanie niczym przy okazji naszego codziennego życia 🙂

 9. Grunt to się odważyć spróbować. Jeśli tego nie zrobimy na nic zdadzą się plany i wyznaczane cele. 😉

  1. Dokładnie tak! Wszystkie wątpliwości odłożyć na bok, z zacząć działać i niech się dzieje co chce 🙂

Dodaj komentarz