Świat należy do odważnych! | motywacja

ODWAGA

Motywacja jest w każdym człowieku. Świat ewidentnie należy do odważnych. Każdy z nas szuka tej motywacji, czasami brak nam zapału do pracy, chęci, myślimy, że nie mamy wystarczających kompetencji, czy też umiejętności. Jednak największą barierą jest nasz lęk oraz strach. Poznaj receptę na to, jak się zmotywować oraz dostrzeż, że naprawdę świat należy do odważnych.

Świat należy do odważnych! | motywacja

Jak nie być życiową ciapą i wygrywać?

Musisz mieć ODWAGĘ.

Między innymi. Jednakże to właśnie o tym będzie dzisiaj mowa.
Zastanawiasz się czasem, czemu innym osobom w życiu coś wychodzi? Czemu mają tak wiele, osiągają sukcesy, mają miliony na koncie, mnóstwo znajomych, wspaniałe ciuszki, najlepsze telefony, wypasione samochody.. Często gęsto nie spada to im z nieba – w gruncie rzeczy z nieba raczej nic nie spada, prawda? 🙂 Można mniemać, że osiągają to wszystko własną pracą. I tu odpowiem – OWSZEM. Jednak przed rozpoczęciem działania, czyli pracy, wcześniej jest coś jeszcze. Tym czymś jest MYŚLENIE PODJĘCIE DECYZJI. I w tu właśnie pojawia się ODWAGA.

Odwaga jest początkiem wszystkiego. Może być początkiem wspaniałych, cudownych i niezapomnianych rzeczy w życiu… A może być także początkiem porażki, ale czy to źle? Dzięki temu zyskamy tylko doświadczenie życia i prawdziwą lekcję na przyszłość.


 

 

odważnych i motywacja


Wiele ludzi nie próbuje, nie zaczyna, nie podejmuje decyzji i nie działa, bo brakuje im odwagi i dotyczy to dosłownie KAŻDEJ sfery życia.

W dzisiejszym świecie nie da się osiągnąć sukcesu nie mając odwagi.

Nie będziesz miał możliwości wejścia w związek, jeżeli się nie odważysz i nie zagadasz do dziewczyny, której oczy lśnią niczym gwiazdy na niebie. Nie będziesz miała możliwości poznania tego najprzystojniejszego, szarmanckiego dżentelmena, jeżeli się nie odważysz i nie poślesz mu ciepłego spojrzenia i delikatnego uśmiechu. Nie zdobędzie się wymarzonej pracy, jeżeli nie odważy się na wysłanie swojego CV do kilkudziesięciu firm na rynku.

Trzeba  myśleć, próbować, odważyć się i stawiać kroki. Bezustannie. Ciągle, do skutku, aż w końcu się uda, bo jak się próbuje to w końcu osiąga się zamierzony cel.

BRAK ODWAGI = BRAK DZIAŁANIA

BRAK DZIAŁANIA = BRAK SUKCESU


odważnych
Schemat

TYLKO ODWAŻNI WYGRYWAJĄ

Ten schemat jest prosty. Weź kartkę zapisz go sobie i za każdym razem, gdy będziesz się zastanawiał, czy zdecydować się na jakiś krok przypomnij sobie o tym, że TYLKO ODWAŻNI WYGRYWAJĄ.

Nawet, gdy im coś nie wyjdzie, to i tak wygrają – nowe doświadczenie, siłę, lekcję na przyszłość, mądrość i (co chyba również bardzo istotne) nie będą żyli dalej z przekonaniem, że mogli, a nie spróbowali, gdyż brakowało im odwagi.

Jak to jest u mnie? Właśnie dostrzegasz przejaw mojej odwagi. Nie byłoby Cię tutaj i nie czytałbyś tego wpisu na blogu, gdybym się nie odważyła i nie założyła tej strony. Czy mi się uda przebić w tych naszych zwariowanych social media pędzących jak królik do marchewki? Nie mam bladego pojęcia… Ale wierzę, że robiąc to, co się kocha, dokładając do tego odwagę w działaniu i wkładając całe serce w pracę nad czymś oraz ufając Temu, który jest początkiem i końcem wszystkiego, nic nie zadzieje się bez przyczyny.

Świat należy do ludzi odważnych.

Dołącz do nich. Dołącz do mnie.
Pozdrawiam Was najcieplej, jak tylko potrafię. Ściskam mocno i całuję jeszcze mocniej.
Do usłyszenia!


OBSERWUJ MNIE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO 🙂

Serdecznie, z całego serducha zapraszam tutaj:

Komentarze: 3

  1. Bo najważniejsze to podnosić się po porażkach…

    1. I PRÓBOWAĆ DALEJ!!!

  2. […] Na ten temat więcej znajdziesz we wpisie TUTAJ. […]

Dodaj komentarz